Wykaz stron
1
www.americanhotdog.biz

Wózki do hot doga Oferujemy Państwu wózki gastronomiczne do hot doga, wykonane z najwyższej jakości materiałów i podzespołów. Wózki do hot doga to znakomity pomysł na Twój własny biznes. Każdy wózek produkowany jest na indywidualne zamówienie, dzięki temu możemy go dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. Wysoka jakość zastosowanych materiałów i urządzeń to gwarancja wieloletniej, bezawaryjnej pracy.

2
www.businessonwheels.com.pl

Wózki do hot doga Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która produkuje przyczepy typu Gastrobus przeznaczone do handlu żywnością. Według naszysz klientów największą zaletą naszych przyczep jest ich mobilność. Wielu klientów wybiera naszą przyczepę jako alternatywę dla budowy i wyposażania lokali gastronomicznych, które w przypadku wyobru złej lokalizacji są nieudaną inwestycją. W przypadku Gastrobus zmiana lokalizacji jest kwestią kilku minut.

Więcej o Gastrobus
3
www.businessonwheels.eu
przyczepy, zabudowy, kontenery, kioski

... Kto nie zna mobilnych Standow do Hot Doga z USA. Ten ulubiony Fast Food znajduje sie na kazdym rogu ulicy i jest konsumowany jako szybki i smaczny posilek przez klientow z roznych warstw spolecznych. Ta koncepcja jest bardzo latwa: kielbaski do Hot Doga przygotowywane sa na grillu a bulki do Hot Doga podgrzewane sa na parze. Bulka z kielbaska przekazywana jest klientowi gdy on naklada sobie wybrane dodatki do Hot Doga .Wyobraznia nie zna granic. Czy na ostro, slodko-kwasno lub pikantny, dla kazdego cos sie znajdzie.

Więcej o przyczepach
4
www.firmabodex.com.pl

Produkty gastronomiczne Jako jedyny producent w Polsce wykonujemy przyczepy dla kontrahentów z Niemiec , Holadii, Belgii, Austrii, Kanady Oferowane przyczepy gastronomiczne przeznaczone do sprzedaży: ryb, kurczaka, hot-dogów, naleśników, lodów, szaszłyków, gyrosa, pieczywa, ciast lub owoców. Wykonane są z profili stalowych zamkniętych. Poszycie z blach aluminiowych 1mm, lakierowanych zewnętrznie w dowolnym kolorze z palety Raal'a na podzespołach (oś i zaczep) zachodniej firmy "KNOTT". Podłoga wykonana ze sklejki wodoodpornej- pokryta wykładziną przemysłowa pod kolor mebli. Przyczepy wykonujemy technologią beznitową, co wyraźnie poprawia estetykę przyczep.

5
www.gotowanakukurydza.pl

... Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która ma w swojej ofercie rewelacyjny wózek gastronomiczny do przygotowywania gotowanej kukurydzy i hot dogów jednocześnie. Proces przygotowywania opiera się na dwóch bemarach, w których w każdej chwili możemy zmienić rodzaj gotowanej żywności. Dlatego gdy zaobserwujecie Państwo, że w danych miejscu handlu większym zainteresowaniem cieszą się hot dogi możecie przestać gotować kukurydzę na rzecz hot dogów. Dzięki temu uzyskujecie podwójną wydajność.

6
www.hotdog.bike

... Nasz rower gastronomiczny idealnie nadaje się do mobilego handlu. Dzięki swojej mobilności umożliwia sprzedaż w różnych miejscach w bardzo krótkim czasie. Rower jest wygodny i zwrotny, łatwy w prowadzeniu, prosty w obsłudze, a co najważniejsze bezpieczny. Hot dog bike przeznaczony jest do sprzedaży hot-dogów na deptaku, w mieście, w parku, pod uczelnia, a nawet pod dyskoteką. Na rowerze można zamontować również inne urządzenia jak: naleśnikarka, gyros, grill, zaparzacz do herbaty lub ekspres do kawy.

Więcej o hot dog bike
7
www.hotdogbiznes.com.pl

... Znakomity pomysł na włąsny biznes. W Bodex Gastro zakończysz swoje poszukiwania, bo stwierdzisz, że niska cena nie została okupiona mierna jakością sprzętu. Nasze usługi wykonujemy szybko, fachowo, profesjonalnie i za rozsądną cenę. Warto pozostać z nami, ponieważ jako stały klient zyskasz jeszcze więcej. Wózek wykonany w całości z wysokiej jakości materiałów - stal kwasoodporna, nierdzewna wysokogatunkowa Stainless: OH18N9, H17. Wózki handlowe i gastronomiczne , które sprzedajemy są kompletnie wyposażone i przygotowane do sprzedaży hot dogów oraz dodatków i napojów. Wózek do hot doga to: łatwość w manewrowaniu i prowadzeniu, bezpieczeństwo w obsłudze, przystosowanie do cateringu w terenie, dwuletnia gwarnacja.

8
www.hotdogcart.eu

sprzedaż wózków handlowych, gastronomicznych Wózek wykonany w całości z wysokiej jakości materiałów: stal kwasoodporna, nierdzewna, wysokogatunkowa Stainless: OH18N9, H17. Produkowane przez nas Wózki handlowe, gastronomiczne, hot dog carts są kompletnie wyposażone i przygotowane do sprzedaży hot-dogów, dodatków oraz napojów. American hot dog, wózek do sprzedaży parówek, mobilny wózek amerykański, american hot dog carts, hot dog cart, wózek do sprzedaży parówek na gorąco, prażona cebulka , ogórek, łatwy zysk, to to czego potrzebujesz.

9
www.neumaerker.pl

sprzedaż wózków handlowych, gastronomicznych Firma Bodex jest jedynym oficjalnym przedstawicielem na polskim rynku niemieckiej firmy Neumärker. Urządzenia gastronomiczne produkowane przez Neumärker cechuje wysoka jakość materiałów użytych do produkcji oraz dbałość o wykończenie. Każdy produkt posiada niezbęde certyfikaty umożliwiające kontakt z żywnością.

10
www.pawilonyhandlowe.eu

kontener Produkowane przez naszą firmę modułowe pawilony handlowe to znakomity pomysł na rozwój działalności gastronomicznej. Pojedyncze kontenery gastronomiczne mają możliwość łącznia się w większą konstrukcję, która będzie stanowiła np. duży lokal gastronomiczny. Dużą zaletą modułowej budowy jest to, że w razie potrzeby poszczególne moduły mogą służyć jako osobne punkty sprzedaży.

11
www.pojazdyhandlowe.pl

Zabudowa piaggio Jako jedyny producent w Polsce oferujemy Państwu zabudowę gastronomiczną na motocyklu Piaggio. Zabudowę można przystosować do sprzedaży piwa, hot dogów, gotowanej kukurydzy, lodów, kawy, soków, pieczywa. Dotarcie do klienta jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

12
www.przyczepyekspozycyjne.pl

Zabudowa piaggio Jako największy producent przyczep specjalnych oferujemy Państwu rewelacyjną przyczepę ekspozycyjną. Nasza przyczepa znakomicie sprawdza się przy ekspozycji produktów, urządzeń, wyrobów na targach jak i podczes prezentacji u klienta. Wszystkie prezentowane towary, ulotki a nawet stoliki czy krzesła można przewieźć zabezpieczone wewnątrz przyczepy. Dzięki temu nie musicie się Państwo martwić o wybudowanie stoisk ekspozycyjnych.

13
www.przyczepyretro.pl

Producent przyczep gastronomicznychWychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom poszerzyliśmy ofertę o przyczepy handlowe stylizowane na samochód retro. Przyczepy w stylu retro skutecznie przyciągają uwagę potencjalnych klientów.

14
www.zabudowyretro.pl

Producent przyczep gastronomicznychZabudowa w stylu retro, wykonana z profili stalowych zamkniętych. Poszycie z blach AL =1 mm, lakierowanych zewnętrznie standardowo w kolorze białym. Wykończona wewnątrz blachą nierdzewną odporną na tłuszcz i temperaturę. Podłoga wykonana jest ze sklejki wodoodpornej, pokryta wykładziną przemysłową antypoślizgową pod kolor mebli.

15
www.mobilnelodziarnie.pl

Mobilne lodziarnie